ua

Maxify вже в Європі!

21 вересня команда M4U презентувала Maxify девелоперам Центрально-Східної Європи на міжнародному форумі з нерухомості — CCE Property Forum 2021. 

Крім того, Maxify став proptech-партнером заходу. 

«Можна впевнено стверджувати, що Україна не поступається Європі за рівнем розвитку PropTech (property technologies – технології в нерухомості), а в питаннях управління комерціалізацією – навіть випереджає її.  Майбутнє ринку нерухомості – за інноваціями. З розвитком технологій зростатиме роль творчості у створенні видатних проектів. Ми розробили Maxify, аби девелопери могли зосередитися на створенні якісних проєктів та wow-сервісів для своїх клієнтів, а складні розрахунки доручити інтелектуальній системі управління ціноутворенням», – пояснює засновник M4U Володимир Даниленко.

 

img

Презентуючи Maxify, COO M4U Сергій Столярчук розповів, як працює інтелектуальна система управління ціноутворенням для житлової нерухомості на прикладі житлового району RYBALSKY в Києві. 

Maxify щодня аналізує всі транзакції та оновлює ціни на квартири, що залишилися в продажу. Це забезпечило підвищення цін на окремі види квартир на понад 20-30% вище від передбаченого дохідним планом та зростання надходжень від проекту на 19% вище передбаченого. 

За таким принципом Maxify здійснює управління цінами на понад 5700 квартир, розташованих у 27 будинках, загальною вартістю понад 400 млн доларів. 

Одна з ключових переваг Maxify — автоматизована система управління дозволяє уникнути помилок ціноутворення, які найчастіше зумовлені людським фактором. 

Цього року CCE Property Forum 2021 відвідали понад 400 представників ринків нерухомості з країн Центрально-Східної та Західної Європи. В рамках заходу обговорювалися економічна ситуація в регіоні, інвестиційні перспективи країн та окремих секторів нерухомості, фінансові та антикризові стратегії ринків.