ua

Анна Нестуля координуватиме експансію інноваційних продуктів M4U на міжнародних ринках

02.02.22

З 2022 року Анна Нестуля координуватиме експансію інноваційних продуктів M4U на міжнародних ринках. Зокрема, Анна буде відповідати за вихід на зарубіжні ринки, залучення клієнтів та роботу зі стратегічними партнерами. 

 

Анна – визнаний фахівець у міжнародних комунікаціях та B2B-маркетингу. Понад 10 років працює у сфері комунікацій на ринку нерухомості України, сприяє організації співпраці українських компаній з іноземними та просуванню України в світі. У 2017 році Анна заснувала та продовжує розвивати агенцію Invest in Projects, яка консультує компанії Східної Європи щодо просування своїх проєктів на глобальних ринках. 

 

З 2018 року є співорганізатором Ukraine at MIPIM, в рамках якого українські компанії презентують свої проєкти на найбільшій міжнародній виставці нерухомості в Каннах. 

 

“Минулого року за підтримки Анни ми розпочали експансію на світові ринки з нашим флагманським продуктом Maxify. За 3 місяці ми відвідали 5 міжнародних заходів у сфері нерухомості, поспілкувалися з європейськими девелоперами та зрозуміли, що Maxify може не лише задовольнити їхні потреби, але й перевершити їх. Цьогоріч ми плануємо значне розширення присутності Maxify в Європі та світі й презентуємо міжнародному ринку щонайменше 3 інноваційні продукти. Я впевнений, що еспертиза Анни в міжнародних комунікаціях допоможе не лише просуванню наших продуктів на міжнародних ринках, але й сприятиме розвитку проптех-галузі в Україні та світі”, – підкреслює засновник M4U Володимир Даниленко.

 

“Високий рівень кваліфікації команди та якість продуктів, які вона створює не залишає сумніву в їх успішній експансії на міжнародних ринках. Я впевнена, що узгоджена стратегія розвитку бізнесу, відкрита та зрозуміла комунікація та активна співпраця з нашими партнерами за кордоном посилить позиції компанії, впізнаваність бренду та довіру на зовнішніх ринках. Амбіційні плани M4U та поставлені задачі є для мене своєрідним викликом та дуже надихають”, – зазначила Анна Нестуля. 

 

img