ua

Транспортна доступність

24.03.21

Транспортна доступність – важливий фактор комфорту, який слід брати до уваги при виборі нерухомості.

Якість транспортного зв’язку району з рештою міста прямо впливає на привабливість житла та його зручність. Цей чинник є часто набагато важливішим, ніж географічна віддаленість, до якої апелюють забудовники.

Аналітики M4U склали мапу транспортної доступності районів Києва та передмість. Вона дозволяє порівняти час, який необхідний для подолання дистанції до центру міста на громадському транспорті у ранкові та вечірні години пік. Таким чином вдалося врахувати напруженість транспортних потоків та рівень розвитку громадського транспортного сполучення.

Звісно, нікого не здивує факт, що будинки біля метро «Печерська» та метро «Палац «Україна» є однаково комфортними у транспортному плані – по 27 балів. А от Печерський міст готує сюрприз: ранкові та вечірні затори понизили його оцінку до 39 балів, таку саму, як у району біля аеропорту «Жуляни».

Чинник транспортної сполученості є особливо важливим при виборі житла у передмістях Києва, зокрема для людей, життя яких тісно пов’язане зі столицею. Так, заторів не уникнути, однак Ворзель і Бориспіль отримують по 96 балів, а транспортну залученість Гатного можна порівняти з деякими мікрорайонами Позняків – 59 балів.

Тож розглядаючи варіанти придбання житла, зважайте на транспортний фактор та обирайте комфортне житло за вашими потребами і вимогами.