en

Maxify відкрив представництво у Лондоні

17.02.22

1 лютого відбулася важлива подія для нашої команди — тепер Maxify офіційно зареєстровано в Лондоні. Це – закономірний крок на шляху до нашої глобальної мети — знайомства європейських девелоперів із інноваційними та якісними proptech-продуктами, зокрема системою динамічного управління ціноутворенням, та залучення міжнародних венчурних інвестицій у розробку нових технологічних рішень у сфері девелопменту. 

Представництво у Лондоні – вже друге європейське представництво Maxify. Перше  відкрито в 2021 році у Варшаві. 

«Для стабільного зростання та зміцнення позицій компанії на глобальній арені необхідна стратегічна співпраця з венчурними інвесторами, бізнес-спільнотами та міжнародними гравцями у сфері нерухомості. Лондон залишається світовим фінансовим центром і має величезний потенціал для цих цілей», – пояснює CEO Maxify Сергій Столярчук.

Він розповідає, що компанія й надалі створюватиме представництва з солідними місцевими командами в Центральній та Східній Європі, Туреччині, ОАЕ, а пізніше – в Північній Америці. Крім того, за словами Сергія, у 2022 року компанія планує крім програмного забезпечення для динамічного управління ціноутворенням презентувати ще три proptech-продукти для житлової нерухомості.

 

img